Zpět

Penzion Topas

Adresa 542 21 Pec pod Sněžkou-Velká Úpa 119
GPS 50°41'37"N 15°46'0"E (xx km)
797 m nad mořem
Nejbližší infocentrum Nejbližší infocentrum: Infocentrum Turista Pec pod Sněžkou (2.0 km)
swipe

Horský penzion Topas Pec pod Sněžkou ležící přímo na sjezdovce v nadmořské výšce asi 900m zaručuje ideální podmínky pro pěší turisty, cyklisty i lyžaře.
Z kapacity 39 lůžek na 9 pokojích se majitel rozhodl ubytovací lůžka snížit na stávajících 29 lůžek a tím vzniknul dostatečný prostor na vybudování 7 pokojů se samostatným sociálním zařízením v nejmodernějším stylu.
Protipožárním zabezpečením, které hlásí majiteli i kouř z cigaret na mobil, je zajištěna bezpečnost ubytovaných. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Vyhrazené místo na balkóně pro kuřáky se velmi osvědčilo.
Penzion TOPAS je zařízen jak pro rodiny s dětmi, tak pro party sportovně naladěných lidí, školení, svatby a různé oslavy. Velký důraz byl kladen na odhlučnění ubytovací části od společenské místnosti, kdy po domluvě s personálem je zábava mnohdy až do ranních hodin. Sledování velkoplošné televize a sportovních přenosů Vám přináší nevšední zážitek hromadného fandění. Děti si mohou hrát v herně, kde je fotbálek a další technologie na pouštění filmů a pohádek. Další přednost ubytování je i v tom, že mokré boty, bundy a různé oblečení si každý může nechat ve své tepelně vyhřívané skříni ve vstupní hale a ráno jde lyžovat v zcela suchém oblečení v četně lyžáků, rukavic a běžkařských bot.


Kategorie
  • pension
    celoroční provoz
Kapacity 7 pokojů
29 lůžek