Zpět

Hotel Krokus

Adresa 542 21 Pec pod Sněžkou 189
GPS 50°41'48"N 15°44'18"E (xx km)
776 m nad mořem
Nejbližší infocentrum Nejbližší infocentrum: Infocentrum Turista Pec pod Sněžkou (34 m)
swipe

Poloha : se nachází v centru horského střediska Pece pod Sněžkou a je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro pěší tůry po hřebenech Krkonoš a ideálním místem pro běžkové i sjezdové lyžování.
Hotel : nabízí ubytování v 16ti dvoulůžkových pokojích, ve čtyřech je možnost využití přistýlky. Hotel Krokus je členem Asociace hotelů a restaurací ČR a je zařazen do kategorie Standard ***. Pokoje : ubytování v 16-ti pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností pristýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a televizí se satelitním příjmem. Nabízíme též pokoj s bezbariérovým přístupem
Stravování : V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédského stolu. Hotelová restaurace nabízí bohatý výber osvědčených lahůdek. Součástí hotelu je i kavárna, která je v letním období rozšířena o slunečnou terasu.
Sport, zábava: V hotelu najdete hotelový trezor, informační službu, telefoní a e-mailové služby, wi-fi připojení, úschovnu lyží a jízdních kol, půjčovnu společenských her a pro naše malé hosty je tu dětská herna.
Parkoviště: bezplatné
Zvířata : povolena - za poplatek 100,- Kč


Kategorie
  • hotel ***
    celoroční provoz
Kapacity 16 pokojů (z toho 0 bezbariérových) cena od 1100 Kč
32 + 4 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Recepce otevřena
(GMT +1)
08:00 - 22:00 otevřeno Aktuálně otevřeno dle otevírací doby
Check-in 14:00 - 22:00
Check-out 08:00 - 12:00
Počet pater 3
Poskytované služby

bezplatné WiFi, bezplatný denní tisk, čistič bot, deskové hry k zapůjčení, dětská postýlka k zapůjčení, dětské prkénko na WC k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, faxové služby, gril k zapůjčení, kopírování, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost umytí kola, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, nočník k zapůjčení, organizování programu pro děti, organizování programu pro dospělé, počítač s připojením na internet, pokojová služba, praní a žehlení prádla, přeprava zavazadel pro cyklisty, prodej obědových balíčků, půjčovna společenských her, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, úschovna zavazadel, vysoušeč vlasů k zapůjčení, záslepky na elektrické zásuvky k zapůjčení, žehlička k zapůjčení