Zpět

Vraní bouda

Adresa 542 21 Pec pod Sněžkou 33
GPS 50°40'34"N 15°43'15"E (xx km)
Nejbližší infocentrum Nejbližší infocentrum: Městské informační centrum Pec pod Sněžkou - Veselý výlet (2.2 km)

Pension Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Pension je položen v horní části sjezdovky Zahrádky, ve výšce 1095 m nad mořem. Nabízí krásný pohled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1603 m n. m.) - Růžová hora.
Je ideálním výchozím místem jak pro zimní, tak letní horské aktivity. Zimní sezóna trvá zpravidla od prosince do dubna a letní sezóna po dobu letních prázdnin v červenci a srpnu.
Kkaždý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC). Dále několika zásuvkami 230V pouze pro holící strojky, notebooky. Z bezpečnostně-požárních důvodů je používání vlastních varných konvic a podobných zařízení zakázáno.
Po předchozí domluvě Vám v zimním období zprostředkujeme rezervaci na parkovišti v Peci pod Sněžkou a dopravu osob a zavazadel. V létě je parkování u objektu po domluvě zdarma.
Ke zpříjemnění vašeho pobytu jak v zimě, tak v létě přispějí ještě další rozmanité aktivity v blízkém okolí a mikroregionu: příjemná atmosféra, domácí kuchyně, bar, žádné dojíždění do ski areálu, nekuřácký penzion


Kategorie
  • pension
    celoroční provoz
Kapacity ? pokojů cena od 1590 Kč
42 lůžek
Check-in 15:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 10:00