Zpět

Pension Piana

Adresa Velká Úpa 11 - Vavřincův důl, 542 22 Pec pod Sněžkou
GPS 50°40'59"N 15°47'3"E (xx km)
680 m nad mořem
Nejbližší infocentrum Nejbližší infocentrum: Informační centrum Horní Maršov - Veselý výlet (2.6 km)
swipe

Penzion Piana - objekt ve stylu útulných krkonošských chalup se nachází na klidném místě na okraji lyžařského a rekreačního střediska Pec pod Sněžkou - Velká Úpa. WIFI zdarma na celém objektu, vlastní parkování.
Vybavení objektu:
Objekt se skládá ze 3 pater. V přízemí se nachází lyžárna, útulná společenská místnost pro 34 osob s posezením, krbem, barem a možností vlastního točení piva. V prvním patře jsou k dispozici ložnice - 4x dvoulůžková, 1x čtyřlůžková a 1x pětilůžková, sociální zařízení. Ve druhém patře se nachází 4 čtyřlůžkové ložnice. Sociální zařízení je pro tyto pokoje v přízemí. Některé ložnice mají patrovou postel. Topení centrální plynové.
U domu je zahrada s grilovacím koutem, ohništěm a příjemným posezením, houpačky pro děti, pískoviště, možnost stolního tenisu za poplatek, bazén o průměru 5m2, prostor pro míčové hry – volejbal apod. Možnost postavení stanu pro děti.
Parkování u penzionu je možné celoročně. Vjezd k objektu je přes bránu na dálkové ovládání (uzavřené parkování).
Podporujeme pobyt s domácím mazlíčkem. V penzionu je možné ubytování s pejskem, kočičkou a jinými domácími mazlíčky. V rámci pobytu se za Vaše mazlíčky neúčtuje žádný poplatek.
V celém objektu je zdarma Wi-Fi připojení.


Kategorie
  • pension **
    celoroční provoz
Kapacity 10 pokojů cena od 470 Kč
34 lůžek
Check-in 14:00 - 19:00
Check-out 08:00 - 10:00
Počet pater 2
Poskytované služby

bezplatné WiFi, buzení hostů, deskové hry k zapůjčení, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, hlídání dětí, možnost ohřevu kojenecké stravy, obstarání nákupů, prodej obědových balíčků, rezervace vstupenek, společná televizní místnost, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, vanička k zapůjčení, vysoušeč vlasů k zapůjčení

Je třeba opravit údaje?