Zpět

Farmářské trhy v Jilemnici 2015

(xx km)

Nejbližší infocentrum Nejbližší infocentrum: Informační centrum Jilemnice (72 m)
Farmářské trhy v Jilemnici 2015

První letošní farmářský trh se bude po dohodě s městem Jilemnice konat na Masarykově náměstí v Jilemnici 17.4.2015. Prodejní doba 7 – 15 hodin. Trhy budou pořádány pravidelně, a to jednou za 14 dní vždy v sudé pátky kromě státních svátků a sudých pátků, kdy se na náměstí konají jiné akce) (kromě státních svátků, sudých pátků a dní, kdy se na náměstí konají jiné akce – jarmarky, pouť atd.).

Účast na první trh zatím přislíbili tito prodejci: pekařství Vysoké nad Jizerou, prodejce holandských sýrů ze Zálesní Lhoty, moštárna z Ostroměře, prodejce medu a medoviny z pod Zvičiny, prodejce sadby z Mříčné, výrobce dobrot pečených ze špaldové mouky z Jičína, zelinář z Polabí, prodejce s kořením z Trutnova, prodejce slovenských sýrů a dalších slovenských mléčných výrobků z ovčího a kravského mléka, řeznictví Nosek.

Na trhu 17.4. by se dále měl objevit výrobce vysokoprocentních čokolád a pralinek Choco Delight z Mnichova Hradiště a k dostání budou i fair-trade produkty. Výbornou čerstvě vařenou fair trade kávu (Miko káva) bude přímo na trhu možné rovněž ochutnat. Na trzích budou k dostání také řemeslné výrobky, ukázky řemesel budou čas od času i přímo k vidění.


Typ trhy / jarmark
Místo konání Masarykovo náměstí (Jilemnice)
Datum a čas konání pá 17.4.2015 8:00 - 15:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo
Zdroj dat Svazek měst a obcí Krkonoše
Je třeba opravit údaje?