Zpět

Zábavný průvodce GEOFUN

Logo GEOFUN

GEOFUN je mobilní aplikace pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, která provází zábavnou a soutěžní formou po nejzajímavějších místech v regionu. Hra vychází z populárního geocachingu, ale svou povahou je mnohem akčnější a dobrodružnější. V podstatě se jedná o geolokační zábavnou hru nové generace, kde nestačí pouze místo najít a „checknout se“, ale v rámci ní plnit i různé úkoly, které průvodce během hry sdělí.

Seznam her, která se nachází na území Krkonoš a Podkrkonoší, naleznete zde na webu Pohadkove.Krkonose.eu.

Více informací naleznete na www.geofun.cz. Po otevření některého z uvedených odkazů vám webová stránka nabídne instalaci aplikace pro váš operační systém (k dispozici pro iOS a Android)

A jaké příběhy na vás čekají? No přece zbrusu krkonošské :) Už od pradávna na Krkonoše dohlíží přísné, ale spravedlivé oko pána hor Krakonoše. Ten horské i podhorské poklady a krásy bedlivě střeží. Vydejte se s ním poznat krásná krkonošská a podkrkonošská zákoutí. Má k sobě celou řadu pomocníků. Povětří hlídá chytrá sojka klevetilka, která hned ví o všem, co se kde šustne. O revír se Krakonošovi stará pan lesní. V horách také nesmí chybět pořádná ženská ruka. Tou hory obhospodařuje Hančí, která si už dávno se svým Kubíčkem našla jiného, spravedlivějšího pána. Kterého, jak se to všechno událo a mnoho dalšího, zjistíte, pokud se vydáte s GEOFUNem do Krkonoš.

Krkonošské postavy